Hydroizolacje Parkingów

Stale powiększająca się liczba samochodów na drogach niesie za sobą coraz większą potrzebę budowania dodatkowych miejsc parkingowych. Większość właścicieli parkingów zdaje sobie sprawę jak kluczowe jest solidne wykonanie parkingu i zabezpieczenie go przed warunkami atmosferycznymi, termicznymi a także przed innymi zniszczeniami. Rozwiązaniem tych problemów jest wykonanie hydroizolacji parkingu.

Hyroidoizolacje parkingów mają na celu zabezpieczenie powierzchni parkingowej przed zniszczeniami mechanicznymi, a także dodatkowe zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi i termicznymi. Dzięki zastosowanej natryskowo powłoce, zwiększa się również tarcie co w znacznym stopniu poprawia bezpieczeństwo jego użytkowania.

Hydroizolacja parkingów jest bardzo ważna przede wszystkim w centrach handlowych, w których nawierzchnia parkingu często pęka, powodując nieszczelności, które w kontakcie z wodą wwożoną przez użytkujące go samochody może być przyczyną przeciekania i narażenia innych poziomów obiektu na zalania. Nakładany natryskowo środek po krótkim czasie staje się jednolitą membraną, która jest powłoką skutecznie izolującą i chroniącą nawierzchnię przed działaniami warunków atmosferycznych i zabezpieczającą przy kontakcie z wodą.

Stosowana przez nas hydroizolacja to produkty bezrozpuszczalnikowe, wysoce elastyczne, szybkoutwardzalne oparte na bazie polimocznika i nakładane natryskowo. Oprócz hydroizolacji parkingów, produkty polimocznikowe znajdują także zastosowanie w hydroizolacji dachów, balkonów, tarasów, dachów odwróconych i zielonych.

Wykonanie hydroizolacji parkingu ma jeszcze jedno zastosowanie, jest doskonałe w utrzymaniu czystości. Konserwacja i czyszczenie parkingu można wykonywać bez obawy o zniszczenie powłoki ochronnej, gdyż jest ona bardzo trwała i odporna na ścieranie.