Hydroizolacje Mostów

Hydroizolacja mostów jest bardzo ważną kwestią, gdyż mosty są bardzo narażone na zmienne warunki atmosferyczne, termiczne, a także na duże obciążenia. Prawidłowa hydroizolacja ma kluczowe znaczenie jeśli chodzi o wytrzymałość i trwałość całej konstrukcji, gdyż to właśnie ona chroni ją przed zmiennymi i często bardzo skrajnymi warunkami atmosferycznymi i termicznymi.

Membrany płynne stosowane do hydroizolacji mostów są wysokoelastyczne, a dzięki temu odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Membrany są łatwo aplikowane natryskowo i mogą być na stosowane na różnych rodzajach nawierzchni, w tym także na nierównych powierzchniach betonowych, często spotykanych na płytach mostowych.

Podobnie jak w przypadku hydroizolacji parkingów, także membrany płynne do hydroizolacji mostów są to bezrozpuszczalnikowe, wysokoelastyczne, szybkoschnące produkty na bazie polimocznika.

Stosowane przez nas wysokiej jakości produkty hydroizolacyjne firmy ISOMAT można stosować zarówno na nowych mostach, jak i już istniejących. Jest to niezawodne zabezpieczenie, które doskonale sprawdza się w miejscach narażonych na drgania, a takimi niewątpliwie są mosty, na których panuje duże natężenie ruchu i zmienne obciążenia.