Hydroizolacje Dachów Płaskich

Hydroizolacje dachów płaskich przy użyciu membran płynnych ISOMAT, do bardzo dobry wybór. Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych membran i wybiera membrany płynne, aplikowane natryskowo. Po zaaplikowaniu membrany ISOMAT, w krótkim czasie staje się ona elastyczną jednolitą masą, odporną na warunki atmosferyczne.

Hydroizolacja dachów odbywa się przy pomocy wałków, bądź też natryskowo, odpowiednia metoda zostaje zawsze dobierana indywidualnie pod konkretne zlecenie. Posiadamy w ofercie pełną gamę produktów do doskonałego wykonania hydroizolacji dachów płaskich. Znajdą Państwo u nas podkłady gruntujące, membrany płynne i wiele innych.

W ofercie posiadamy zarówno jednoskładnikowe, jak i dwuskładnikowe, szybkoschnące, poliuretanowe membrany ISOMAT. Większość z nich może być stosowana także na nieregularnych podłożach. Membrany w bardzo krótkim czasie stają się odporne na deszcz. Nasze membrany są elastyczne i wytrzymałe mechanicznie oraz chemicznie.

Na naszej stronie znajdą Państwo przykładowe zastosowanie membran płynnych na dachach płaskich, gdzie krok po kroku wytłumaczone jest użycie naszych produktów na każdym kolejnym kroku zabezpieczenia dachu płaskiego membranami płynnymi ISOMAT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów do hydroizolacji dachów płaskich.