Hydroizolacje Basenów

Zarówno baseny przydomowe jak wielkie miejskie baseny powinny posiadać odpowiednią hydroizolację. Ze względu na stały kontakt z wodą, hydroizolacja jest sprawą kluczową i powinna być wykonana z trwałych i solidnych materiałów.

Obecnie coraz częściej stawia się na wodoodporne membrany płynne, które w krótkim czasie po aplikacji zmieniają się w jednolitą powłokę odporną na bardzo trudne warunki. Hydroizolacja basenów membranami płynnymi nie tylko jest znakomitym zabezpieczeniem, ale też może w bardzo atrakcyjny sposób wykończyć basen i sprawić, że będzie on wyglądał nietuzinkowo.

Ogromnym atutem wykonywanych przez nas hydroizolacji basenów membranami płynnymi ISOMAT jest fakt, że po natrysku zmieniają się one w jednolitą, bezspoinową powłokę, dzięki czemu mamy pewność, że po dokładnym nałożeniu środka hydroizolacyjnego spełni on swoją rolę i będzie stanowił świetne zabezpieczenie całej powierzchni basenu.

Dzięki opracowanym laboratoryjnie rozwiązaniom technologicznym, membrany płynne ISOMAT znakomicie radzą sobie z dużym ciśnieniem wody, a zarazem doskonale przepuszcza parę, co eliminuje zjawisko kondensacji wilgoci.